LIDER
ZABEZPIECZEŃ
PRZECIWPOŻAROWYCH
O NAS kontakt

Jako pierwsza firma na świecie uzyskaliśmy certyfikat i wprowadziliśmy do sprzedaży ultralekką, elastyczną rolowaną bramę przeciwpożarową w klasie EI 120/90/60/30.

Posiadamy rozbudowaną sieć sprzedaży
w całej Europie, zapewniającą  wsparcie techniczne, montaż i serwis.

Nasz produkt jest całkowicie polski.
Za pomysłem, procesem badań i produkcją stoją wysokiej klasy polscy inżynierowie i specjaliści.

O NGR

Od 2006 roku dbamy o ochronę przeciwpożarową w Polsce oraz za granicą. Ciągle rozwijamy naszą ofertę oraz wyznaczamy trendy w branży. Istotne jest dla nas, aby jakość oferowanych rozwiązań była gwarancją bezpieczeństwa i niezawodności, dlatego badamy nasze produkty jedynie w renomowanych laboratoriach.

Jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, dźwiękoszczelnych oraz kuloodpornych.

Jako pierwsza firmą na świecie, opatentowaliśmy i wprowadziliśmy do sprzedaży ultralekką, elastyczną, rolowaną bramę przeciwpożarową w klasie EI120/90/60/30 bez tryskaczy. Produkt ten otrzymał złoty medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. W swojej ofercie posiadamy również ultralekkie kurtyny przeciwpożarowe AKE 120, kurtyny D 120 i DH 120, bramy przesuwne, gilotynowe oraz stalowe rolowane.

NGR Technologie działa prężnie na rynku międzynarodowym. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 35 krajach, a grono naszych klientów stale się powiększa.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat CE lub wymagane dopuszczenia krajowe.

W naszej pracy stawiamy na jakość, niezawodność oraz przestrzeganie najwyższych standardów.

WSPIERAMY

NGR jako firma odpowiedzialna aktywnie działa na rzecz rozwoju społeczeństwa oraz wsparcia organizacji pozarządowych.

Oprócz bram, naszą pasją jest motorsport. Bierzemy czynny udział w rozwoju kariery Mistrzyni Polski w wyścigach samochodowych – Anny Gańczarek-Rał.

Murem za Owsiakiem!

Wspieramy polskich kucharzy w przygotowaniu charytatywnej kolacji wigilijnej dla samotnych podopiecznych Domów Spokojnej Starości.